تبلیغات
ملک خوب - خدمات نقشه برداری

ملک خوب

امیخانه;شیمیخانه, شیمیخوشنودی;امیخرسندی

-

زمین بستر زندگیست , زمینی که از دیر باز تا کنون بستر کلیه فعالیتهای بشری بوده است.هر گونه فعالیتی نیازمند یک محیط یا فضا برای انجام آن است. این محیط تشکیل نخواهد شد مگر از طریق تعیین حدود و این حدود و مرز سبب آرامش و اطمینان خاطر نمی گردد مگر از طریق اقدام برای ثبت آن . سند مالکیت آرامش خاطر را برای مالکین به ارمغان می آورد.اطلاع از وضع هندسی و متراژ صحیح و داشتن یک نقشه مهندسی خوب به مدیرت بهتر و بهتر ملک کمک می کند.ملک بعنوان یک دارایی از ارزش بالایی نزد صاحبانش برخوردار بوده  بنابراین بسته به میزان این ارزشمندی  نیاز به  حفاظت دقیق و صحیحی از آن حس می شود.

امروز با رشد تکنولوژی و فناوری شاهد ثبت املاک بصورت رقومی و مکانیزه می باشیم,  از رایانه ها و نرم افزارهای تخصصی گرفته تا ابزارهای اندازه گیری دقیق مانند دوربین ها و سیستمهای تعیین موقعیت ماهواره ای همه بکار آمده اند تا مسائل ومشکلات حقوقی  بشکلی مرتفع گردند.

 شرکت طراحان رایمون ورنا با بهره گیری از نیروی متخصص و متعهد این افتخار را دارد با انجام خدمات نقشه برداری در زمینه مساحی و تفکیک اراضی و  UTM و GPS و نقشه برداری زمین های نسقی  جهت  اخذ  سند مالکیت  یاری گر مالکین گرامی  باشد.

 

 قیمت خدمات :

 به ازای هر هکتار400 هزار تومان 

ملک زیر 500 متر مربع  200 هزار تومان 

هر قطعه تفکیک و پیاده سازی آن روی زمین  40 هزار تومان


راه ارتباطی :   09114682595 - 09300977165